• Nigdy więcej szkodników!
    Zabezpieczamy w ramach systemów GHP, GMP i HACCP

Zwalczanie szczurów

Jeśli interesuje Cię deratyzacja w dużym mieście, takim jak Łódź, dobrze trafiłeś. Mamy w ofercie metody takie jak pułapki i trutki, jednak nasze usługi na tym się nie kończą. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

 

Deratyzacja Łódź – nasza oferta

W ramach zwalczania szczurów w Łodzi stosujemy takie metody, jak:

  • Pułapki – w pułapkach na gryzonie pozostawiamy smakołyk, który ma zwabić intruza. Gdy zwierzę skusi się i sięgnie po pokarm, mechanizm pułapki zostaje uruchomiony i zadaje zwierzęciu śmierć. W tym wypadku będziemy musieli pozbyć się zwłok gryzonia.
  • Trutki – to środki wywołujące śmierć szczura po ich spożyciu. Przygotowane są w ten sposób, by wydawały się dla nich apetyczne, w rzeczywistości jednak zawierają substancje dla gryzoni zabójcze.
  • Metody mechaniczne – zakładają zastosowanie pułapek. Sprawdzają się one jedynie w przypadku występowania niewielu gryzoni.

Zajmujemy się usuwaniem szczurów w Łodzi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując metody walki do charakteru i skali problemu. Wyróżnia nas rzetelność – jesteśmy firmą deratyzacyjną w Łodzi, która zawsze dotrzymuje terminów. Skuteczność naszych działań gwarantuje doświadczenie naszego zespołu.

Szeroka oferta naszych usług deratyzacyjnych w Łodzi dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Czy to problemy ze szczurami na klatce schodowej, czy na rozległych terenach przemysłowych – jesteśmy gotowi do działania. Nasza działalność to gwarancja skuteczności oraz profesjonalizmu.

Będąc profesjonalistami w dziedzinie usuwania gryzoni w Łodzi, zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu. Dzięki temu nasze działania są skuteczne na długi czas. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy z przyjemnością odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości.

Sprawdź nasze inne usługi: